Sportclubs    

Algemeen Recreatie Ontspanning Informatie Links Fotoboek

Back Up

 

Deze rubriek bevat een overzicht van alle sportclubs van Leopoldsburg alfabetisch gerangschikt per sporttak.

Per vereniging vermelden we volgende gegevens :

  • sporttak
  • naam van de club
  • contactpersoon
  • contactpersoon jeugdwerking
  • plaats activiteit
  • activiteitenkalender

Atletiek 

  • HELEAK
  • PEETERS Alfons, Middenlaan 16, 3971 Leopoldsburg - Tel. (011)34 66 27 
  • Sportveld Backelandt (piste) en omgeving De Merel (start fit-o-meter) 
  • Woensdag 15u00-16u00 atletiektraining voor iedereen vanaf 7 jaar 
    Zondag 10u00-11u00 groepsjogging voor iedereen vanaf 7 jaar

Badminton

  • LEOBAD BC
  • HOUSEN Hubert, Kruisstraat 77, 3971 Leopoldsburg - Tel. (011)40 26 60 
  • DELFORGE Guy, Beringsestwg. 70, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)39 33 56
  • Sporthal 't Geleeg
  • Dinsdag 20u00-22u00 training senioren
    Woensdag 16u00-18u00 training jeugd -18 jaar 
    Donderdag 20u00-22u30 vrij spel senioren 
    Zaterdag 15u00-17u00 vrij spel jeugd -18 jaar
    Zaterdag 15u00-17u00 vrij spel senioren

Basket 

  • DBBC LEOPOLDSBURG '96 (dames) 
  • SIMONS Chris,Geleegstraat 24A, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 46 68 
  • JONCKHEERE Jean-Pierre, Delannoylaan 37,3970 Leopoldsburg -Tel.(011)34 89 31
  • Sporthal 't Geleeg
  • Maandag 17u30-18u45 training benjamins 89 - '90
    Maandag 18u45-20u00 training 83-84 
    Dinsdag 17u30-18u45 training microben '91 en jonger 
    Dinsdag 18u45-20u00 training miniemen 85-86 
    Woensdag 18u00-19u15 training benjamins 89 - '90 
    Wocnsdag 19u15-20u30 training pupillen 87-88 
    Woensdag 20u30-22u00 training kadetten en senioren '84 en ouder 
    Donderdag 18u30-20u00 training miniemen 85-'86 
    Vrijdag 17u30-19u00 training pupillen B7-88 
    Vrijdag 19u00-20u30 training senioren '83 en ouder 
    Zondag 11u00-12u15 training microben '91 en jonger
    Zaterdag O9u30-llu15-13u00 Wedstrijden voor jeugdploegen
    Zondag 17u00 Thuiswedstrijden 1e provinc. Dames

Basket 

  • BBC GELEEG
  • SMITS Jo, Toekomststraat 1, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)34 32 82 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Woensdag 20u00-21u30 
    Vrijdag 19u00-20u30 
    Zaterdag 20u00-21u45 wedstrijd

Basket 

  • UNION BBC LEOPOLDSBURG VZW (heren) 
  • Secretariaat: Roland Bollaert – Atheneumstraat 1, 3970 Leopoldsburg – 011391645 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Informatie zoals ploegen en trainingsuren zijn terug te vinden op de website www.unionbbcleopoldsburg.be

  • Indien nog verdere informatie gewenst is, kan u contact op nemen via info@unionbbcleopoldsburg.be

Biljart 

  • BC DE TOEKOMST 
  • DE VREEZE Theophiel, Lt. Cormeaulaan 1, 3970 Leopoldsburg -Tel. (011)391415

Biljart 

  • BC RAPPEL 
  • CAMPS Ivan, Spoorwegstraat 18, 3971 Leopoldsburg - Tel. (011)34 72 27
  • BILJARTPALACE Quatre Bras, Antwerpsestwg. 1, 3970 Leopoldsburg 
  • Het ganse jaar door competitiewedstrijden en bekerwedstrijden op verplaatsing en in eigen lokaal van 19u30 tot + 22u00.

Biljart 

  • BC BLOEMENHOF
  • VINGERHOED RONNY, Antwerpsestwg. 92, 3970 Leopoldsburg -Tel. (011)4011 84

Boogschieten

Boogschieten

  • TO TARGET
  • DE HONDT Paul, St. Barbarastr. 9, 3550 Heusden-Zolder Tel. (011) 57 25 45
  • Sporthal 't Geleeg - schutterslokaal 
  • Dinsdag 19u30-22u00 training vanaf 12 jaar 
    Vrijdag 19u30-22u00 training vanaf 12 jaar

Conditie

  • CONDI DAMES 
  • STEEMANS Juliette, Paardendijk 22, 3582 Koersel - Tel. (011)42 0118
  • Sporthal 't Geleeg
  • Maandag 19u00-20u00 conditietraining vanaf 16 jaar
    Donderdag 19u00-20u00 conditietraining vanaf 16 jaar

Engels Darts

  • DC BLOEMENHOF
  • OOMS Ronny, St. Amandinastraat 20, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)3912 77 
  • VAN WANZELE Chr., Gen.de Krahestr.122 b3, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)34 6515 
  • Cafe Bloemenhof, Nicolaylaan 107, 3970 Leopoldsburg
  • Dinsdag 19u00 training mannen
    Woensdag 19u00 training vrouwen

Engels Darts 

  • DC LIMPIKS
  • GUILLE Denise, Craenenhoefweg 98, 3971 Leopoldsburg - Tel. (011)34 59 93

Engels Darts 

  • DC PLAT DAK 
  • PERNET Willy, Rozenstraat 21, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 43 29 
  • Cafe Plat Dak. Korspelsestraat 26. Leopoldsburg
  • Donderdag 20u00 training - alle leeftijden vanaf 16 jaar 
    Zaterdag 20u00 wedstrijden-alle leeftijden vanaf 16 jaar

Engels Darts 

  • DC QUATRE BRAS 
  • VINGERHOED Armand, Antwerpsestwg. 1, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011) 34 3128
  • Dinsdag 20u00 - 24u00 oefenavond 
    Donderdag 20u00 - 24u00 oefenavond
    Vrijdag 20u00 competitie

Duivensport 

  • DE LIMBURGSE DUIF
  • VANKURINGEN Martinus, Kerkhovenweg 46, 3970 Leopoldsburg-Tel. (011)34 28 82

Gymnastiek en dans 

  • GYMNASTIEKCLUB 'T GELEEG
  • THIJS Charlotte, M. Fochstraat 24, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)3412 84 
  • CALLEBAUT Yvonne, Molenstraat 8, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 16 07 
  • Sporthal 't Geleeg-Ontmoetingscentrum(step-aerobic/toe-bo)-zwembad De Merel.
  • Maandag 19u30-20u30 step-aerobic (ontmoetingscentrum) 
    Dinsdag 20u00-21u00 toe-bo (ontmoetingscentrum) 
    Donderdag 20u00-21u00 toe-bo (ontmoetingscentrum) 
    Woensdag 20u30-21u30 omnisport dames (sporthal) 
    Donderdag 21u00-22u30 omnisport heren (sporthal) 
    Dinsdag 20u45-21u45 aquagym (zwembad) 
    Donderdag 21u00-22u00 aquagym (zwembad)

Gymnastiek en dans 

  • TURNCLUB GYM 
  • MEEKERS Roland, Krokussenstraat 10, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)39 22 35 
  • Sporthal 't Geleeg - Turozaal Middelbare Broedersschool 
  • Kalender
  • Woensdag     13u30-14u30     Turnen alle kleuterklassen (groep 1) 
    Woensdag     14u30-15u30     Turnen alle kleuterklassen (groep 2) 
    Woensdag     13u30-15u00     Turnen benjamins 1e-2e lj. 
    Woensdag     15u00- 16u30     Turnen miniemen  3e-4e lj. 
    Woensdag     15u30-17u00     Turnen kadetten  + 1e middelb. 
    Dinsdag     20u00-21u00     Turnen dames turnzaal middelb. broedersschool
    Zaterdag     16u00-17u00     video-dance - kinderdans van 3 tot 6 jaar (Cursus van 10 lessen)
    Zaterdag     17u00-18u00     video-dance - 7 tot 10 jaar
    Zaterdag     18u00-19u00     video-dance - 11 tot 13 jaar
    Zaterdag     19u00-20u00     video-dance - vanaf 14 jaar
    Zaterdag     20u00-21u00     video-dance - volwassenen
    Woensdag     13u30-14u30     rope-skipping - 3e-4e lj. 
    Woensdag     14u30-15u30     rope-skipping - 1e-2e lj. 
    Woensdag     15u30-16u30     rope-skipping - 5e-6e lj.
    Vrijdag    18u30-19u30     rope-skipping - vanaf 1e middelbaar 
    Dinsdag     21u00-22u00     rope-skipping -volwassenen (turnzaal Broedersch.)

Gymnastiek en dans 

  • TURNKRING JONG EN SPORTIEF 
  • Alex BEELEN - Kon. Louisa Marialaan 35 - 3970 Leopoldsburg - Tel.011/818982
  • Website : www.jongensportief.be & www.jazztornooi2005.tk
  • Sporthal't Geleeg
  • Woensdag 17u00-18u00 Turnen alle kleuterklassen 
    Zaterdag 11u00-12u00 Turnen alle kleuterklassen 
    Vrijdag 17u00-18u30 Turnen meisjes+jongens I  6-7 j. 
    Donderdag 18u00-19u30 Turnen meisdes II, 8-9-10 jaar
    Donderdag 18u00-19u30 Turnen jongens II, 8-9-10 jaar 
    Donderdag 18u00-19u30 Turnen juffers+jongens 11 j. en ouder 
    Donderdag 20u15-21u15 Turnen dames - Turnz. Broederssch.
    Zaterdag 09u00-11u00 Turnen keurgroep beginners 
    Dinsdag 17u30-20u30 Turnen keurgroep jongens 
    Woensdag 17u00-20u00 Turnen keurgroep jongens 
    Vrijdag 17u00-19u00 Turnen keurgroep jongens 
    Zaterdag 09u00-12u00 Turnen keurgroep jongens 
    Maandag 17u30-19u00 Turnen keurgroep meisjes 
    Woensdag 18u00-20u00 Turnen keurgroep meisjes 
    Vrijdag 17u00-19u00 Turnen keurgroep meisjes 
    Donderdag 19u30-21u00 Conditietraining (+16 jaar)
    Maandag 17u00-18u30 Trampoline recreatie 
    Maandag 17u00- 19u00 Trampoline keurgroep 
    Dinsdag 17u30-19u30 Trampoline keurgroep 
    Vrijdag 17u00-19u00 Trampoline keurgroep 
    Woensdag 16u30-17u30 Kleuterdans 2+3e kleuterklas 
    Woensdag 17u30-18u30 Dansgewenning 1+2e leerj.
    Woensdag 18u30-19u30 Streetdance vanaf 10 jaar 
    Woensdag 19u30-20u30 Jazz adults 1     +16 jaar
    Woensdag 20u30-21u30 Jazz adults 2 
    Woensdag 16u30-17u30 Jazz voorbereidende 1    3+4e lj. (ontm. centrum)
    Zaterdag 9u00-10u00 Jazz voorbereidende 1    3+4e lj. (ontm. centrum)
    Woensdag 18u30-19u30 Jazz voorbereidende 2    4+5+6e lj. (ontm. centr.) 
    Zaterdag l0u00-llu00 Jazz voorbereidende 2    4+5+6e lj. (ontm. centr.)
    Donderdag 17u00-18u30 Jazz voorbereidende 3    6e lj. +middelb. (sporthal)
    Zaterdag 11u00-12u30 Jazz voorbereidende 3    6e lj. +middelb. (atheneum)
    Zaterdag 9u00-10u00 Jazz tussengroep     2+3e lj.(sporthal)
    Donderdag 18u30-20u00 Jazz selectie 1    3e sec. en ouder (sporthal)
    Zaterdag 9u30-11u00 Jazz selectie 1    3e sec. en ouder (atheneum)
    Donderdag 18u00-19u30 Jazz selectie 2    3e sec. en ouder (visitatie)
    Zaterdag 10u00-11u30 Jazz selectie 2    3e sec. en ouder (sporthal)
    Zaterdag 11u30-13u00 Jazz gevorderden (sporthal)
    Zondag 10u30-12u00 Jazz gevorderden (sporthal)
    Woensdag 15u00-16u00 Klassiek ballet 1+2+3e lj.
    Woensdag 17u30-18u30 Klassiek ballet 3+4+5e lj.
    Woensdag 14u00-15u00 Klassiek ballet 6e lj. en ouder
    Woensdag 21u00-22u00 Fysio gymnics +18 jaar

Golfbiljart 

  • GBC BUURTHUIS
  • VINGERHOED Ronny,Antwerpsestwg.92, 3970 Leopoldsburg -Tel. (011)4011 84
  • Lokaal Buurthuis 
  • Maandag t.em. vrijdag 19u00 training
    Zaterdag 20u00 competitie

Golfbiljart 

  • GBC CHEERS 
  • VINGERHOED Armand, Antwerpsestwg.1,3970 Leopoldsburg-Tel. (011)34 3128 
  • Lokaal Quatre Bras 
  • Zaterdag 20u00

Hondensport 

  • DE GETROUWE HOND LEOPOLDSBURG
  • HEYLI6EN Ivo, Snoeistraat 8, 3945 Ham - Tel. (013)66 86 32 
  • Kerkhovenweg z/n (achter voetbalveld KFC Union) 
  • binsdag vanaf 19u00 Opleiden en africhten 
    bonderdag vanaf 19u00 Opleiden en africhten

Jachting

  • JACHTCLUB LEOPOLDSBURG
  • KELDERMANS Isidoor, Stationsstr. 15 bl, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)40 19 23 Tel. 011/40 12 69 (clubhuis)
  • Website : http://www.jkl.be

Ha-ki-do

  • COBRA
  • LACROIX Franky, Kg. Leopold III-laan 3, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)39 34 32 
  • Woensdag 19u00-20u30 zelfverdediging vanaf 12 jaar 
    Zaterdag 17u00-18u30 zelfverdediging vanaf 12 jaar 

Judo

  • JUDOCLUB LEOPOLDSBURG 
  • KOX Nestor, J. Lenaertsstraat 9, 3970 Leapoidsburg, Tel. (011)34 58 64 
  • HUYSMANS Yvan, Leopoldsburgsesteenweg 60, 3971 Heppen, Tel. (011)39 21 61  
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Dinsdag 18u00-19u00 training 7 - 14 jaar (groep 1) 
    Dinsdag 19u00-20u00 training 7 - 14 jaar (groep 2) 
    Dinsdag 20u00-21u30 training 14 - 99 jaar 
    Vrijdag 18u00-19u00 training 7 - 14 jaar (groep 1) 
    Vrijdag 19u00-20u00 training 7 - 14 jaar (groep 2) 
    Vrijdag 20u00-21u30 training 14 - 99 jaar

Karate

  • KARATECLUB LEOPOLDSBURG
  • GEUENS Frank, Buskruitstraat 8, 3920 Lommel - Tel. (0476)33 82 43 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Maandag 20u00 
    Woensdag 15u00 
    Donderdag 20u00
    Zaterdag 9u00

Karate

  • MIYAGI LEOPOLDSBURG 
  • OKSUZ Remzi, Bergstraat 8, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 74 83 
  • Sporthal 't Geleeg
  • Dinsdag 17u30-19u00 training vanaf 6 jaar
    Donderdag 17u30-19u00 training vonof 6 jaar

Motorsport

  • ENDURO GELEEG
  • OOMS Jozef, Nieuwstraat 89, 3971 Leopoldsburg - Tel.(011)34 3130

Motorsport 

  • WOODSIDE BIKERS 
  • GIELEN Albert Martelarenstraat 59, 3970 Leopoldsburg - GSM 0478-441496

Omnisport

  • FROG'97 
  • KUPPENS Albert, Kerkestraat 33, 3971 Leopoldsburg - Tel. (011)40 29 56 
  • LEMMENS Peter, Molenwijk 7Z, 3945 Ham - Tel. (011)34 75 22
  • Sporthal Broeders + op lokatie 
  • Donderdag 19u30-21u00 conditietraining +16 jaar 
    Zondag 10u00-12u00 omnisport in familieverband (kinderen +6 jaar)

Omnisport 

  • BRANDWEER LEOPOLDSBURG
  • VANGERVEN Mathieu,Vander Elststraat 47, 3970 Leopoldsburg-Tel.(011)34 52 02
  • Militaire Sporthal 
  • Woensdag 19u00-20u00 minivoetbal - + 30 jaar

Omnisport 

  • ROL-OMNISPORTCLUB
  • DE BLOCK Willy, Geleegstraat 24, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)40 28 60 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Dinsdag 16u30-17u30 zaalvoetbal -16-55 jaar

Omnisport 

  • KWAAZIE
  • NOENS Jean, Lommelsestwg. 116, 3970 Leopoldsburg -Tel. (011)34 68 54

Omnisport 

  • SPORTFEDERATIE BGJG
  • VAN WONTERGHEM Sabine, Lommelsestwg. 94, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)3917 15 
  • Vrijdag 19u00-20u00 inline-skaten onder begeleiding - 6-15 jaar

Omnisport 

  • VAKANTIEGENOEGENS
  • CARMANS Doniälle, Lommelsesteenweg 305, 3970 Leopoldsburg Tel.(011)34 44 33

Paardesport 

  • DAGEN VAN HET PAARD 
  • VLAEMINCK Remi, Boskantstraat 140, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 45 78 
  • Manège ruiterij kamp Leopoldsburg 
  • Dinsdag t.e.m. zondag elke dag vrij rijden en dressuur 
    Maandag gesloten - onderhoud.

Petanque

Paardesport 

  • LRV DE BOSKANTRUITERS LEOPOLDSBURG
  • THOMAS Leon, Gortenstraat 186,3900 Overpelt Tel. (011)64 76 83 
  • Ruitersbaan Hechtel-Eksel
  • Woensdag 19u00-21u00 paardrijden 15-65 jaar

Schermen 

  • SCHERMCLUB JARNAC 
  • BEYEN Jean, Heppensesteenweg 122, 3581 Beverlo Tel. (011)34 24 34 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Dinsdag 18u00 - 20u30 - alle leeftijden 
    Donderdag 20u00 - 21u30 - alle leeftijden

Schieten 

  • TARGET 121 - schuttersvereniging 
  • PONDRIX Fernand, Hemelsveldstraat 4, 3570 Alken Tel. (011)3166 94 , 
  • Hechtelsesteenweg Leopoldsburg - militair domein. 
  • Zaterdag 09u00-18u00 
    Zondag 09u00-18u00

Sportduiken 

  • BONITO VERPOORTEN Marc, Stationsstraat 70, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)3418 30 
  • Zwembad De Merel
  • Maandag 21u00-22u00 training+opleiding sportduiken - vanaf 14 jaar

Snooker 

  • SNOOKERCLUB SNOOKERPALEIS 
  • SERIO Giovonni, Geerdebeemdenstr.6, 3581 Beverlo - Tel.(011)34 59 49
  • Jacoletstraat

Tafeltennis 

  • T.T.C. Leopoldsburg
  • EECKHOUT Dirk, Martelarenstraat 169 2400 Mol - (Tel. 014)31 34 06 
  • Frank Stans, Hospitaalstraat 92 b1, 3582 Beringen - Tel.(011)76.73.84
  • Sporthal 't Geleeg
  • Website: www.ttcleopoldsburg.be
  • Maandag 19u-20u30: geleide training JEUGD 
    Maandag 20u30 geleide training jeugd/seniors 
    Dinsdag 20u30 training alle categorieen jeugd/seniors 
    Woensdag 15u30-17u00 training jeugd tot 21 jaar 
    Woensdag 17u00-18u30 training jeugd tot 21 jaar 
    Vrijdag 20u30 competitiewedstrijden jeugd+seniors 
    Zaterdag 14u00 competitiewedstrijden jeugd+dames 
    Zaterdag 18u00 competitiewedstrijden jeugd+seniors 

Tennis

  • MILITAIRE TENNISCLUB LEOPOLDSBURG 
  • PAUWELS Georges, Steenstraetelaan 2, 3970 Leopoldsburg- Tel.(011)40 10 25 
  • SCHROYEN Pierre, Boskantstraat 70, 3970 Leopoldsburg-Tel. (011)34 59 62 
  • Tennisclub Koning Albertlaan - Leopoldsburg 
  • Zomer en wintertennislessen voor de jeugd 
    Zomer en wintertrainingen voor volwassenen 
    Jaarlijks Gemini tennistornooi en meerdere familietornooien tijdens de zomerperiode

Vissport 

  • M.V. PATRIA 
  • POPLEU August, Gen. De Krahestraat 69, 3970 Leopoldsburg, Tel. (011)34 35 56 
  • Vijver Polygoon

Vissport 

  • KLV DE KARPER 
  • VREYKEN Marcel, E. Helleboschsstraat 20, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)34 2168
  • Kanaal van Beverlo

Voetbal

  • FC BOHE 
  • Sannen Tom, Hoekstraat 4/2, 3971 Heppen, GSM 0496/23 09 01
  • Gemeentelijk voetbalveld Buurthuis Heppen 
  • Zondag 10u00, vanaf 16 jaar
  • Website: http://users.skynet.be/fcbohe/

Voetbal

  • VV BoSKANT 
  • CUYVERS Andre, Korspelstraat 14, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)3910 16

Voetbal

  • KFC EXCELSIoR HEPPEN (jeugd)
  • VERBUEKEN Bert, Anjerstraat 16, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)4013 10
  • RooSEN Jos, Kancalstraat 35, 3971 Leopoldsburg -Tel. (011)34 50 45
  • Terreinen Heidestraat (naast Buurthuis) Heppen
  • Maandag 17u30-18u30 training duiveltjes A+B+D - 6/8 jaar 
    Maandag 18u00-l9u00 training prov. preminiemen A+B - 8/10 jaar 
    Maandag 18u30-l9u45 training gew. preminiemen C+D - 8/10 jaar 
    Maandag 19u00-20u30 training prov. juniors - +16 jaar 
    Dinsdag 17u45-l9u00 training prov. en gewest. miniemen - 10/12 jaar 
    Woensdag 16u00-17u00 training duiveltjes C - 6/8 jaar 
    Woensdag 17u30-18u30 training duiveltjes A+B - 6/8 jaar 
    Woensdag 18u00-l9u15 training prov. preminiemen A+B - 8/10 jaar 
    Woensdag 18u30-l9u45 training gew. preminiemen C+D - 8/10 jaar 
    Woensdag 18u00-l9u15 training prov. + gewest. kadetten -12/14 jaar 
    Woensdag 19u30-21u00 training prov. + gewest. scholieren - 14/16 jaar 
    Donderdag 18u00-l9u15 training prov. juniors - +16 jaar 
    Vrijdag 17u45-l9u00 training prov. + gewest. miniemcn - 10/12 jaar 
    Vrijdag 18u00-l9u15 training prov. + gewest. kadetten - 12/14 jaar 
    Vrijdag 19u30-21u00 training prov. + gewest. scholieren - 14/16 jaar
    Wedstrijden op zaterdag en zondag.

Voetbal 

  • FIBL 
  • NEUTS Guido, Genebroekstraat 7, 3581 Beverlo - Tel. (011)4018 28

Voetbal

  • SPORTING PAARS/WIT. 
  • PLESS Walter, Corspelsestraat 12, 3970 Leopoldsburg - Tel.(011) 391412
  • Terrein SPAFAX, Boskontstraat, Koersel

Voetbal

  • SK SPORTVRIENDEN/FC VANDENDRIES
  • VANDENDRIES Eddy, Lommelsestwg.26, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 64 75
  • Terrein Lommelsesteenweg
  • Zondag 10u00-12u00    recreatie

Voetbal

  • KFC UNION LEOPOLDSBURG
  • NIJSTEN Rolond, Roy du Blicquylaan 50, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)39 37 85 
  • SCHEPENS Sylvain, Kroonstraat 18, 3971 Leopoldsburg - tel. (011)34 43 79
  • Voetbalterrein Union Leopoldsburg
  • Dinsdag 19u00-20u30 Training senioren 
    Donderdag 19u00-20u30 Training senioren 
    Zaterdag 15u00 Wedstrijden senioren 
    Zondag 15u00 Wedstrijden senioren (om de 14 dagen)

Voetbal

  • S.K. STROOIENDORP 
  • JENNEN Goretti, Stwg. op Leopoldsburg 37, 2490 Balen Tel. (014)8127 96
  • Voetbalterrein Strooiendorp

Voetbal

  • F.C. VAN GOMPEL 
  • KEMPS Romain, Bremstraat 5, 3945 Ham - Tel. (011)40 2914 
  • Kolonel Backelandt Stodion Leopoldsburg 
  • Zaterdag 15 of 17u00 Competitie vanaf 16 jaar 
    Zondag 10u00 Vriendenwedstrijd vanaf 16 jaar

Vogels

  • DE EDELZANGER 
  • JANSSENS Patrick, Krokussenstraat 21, 3970 Leopoldsburg Tel. (011)34 34 52 - GSM (0476)37 2135 
  • JOOS Gustaaf, Boskontstraat 205, 3970 Leopoldsburg - TeL. (011)40 22 07
  • Broedersschool 
  • 3/12/2000 jaarlijkse tentoonstelling

Volleybal 

  • VC AVANTI LEOPOLDSBURG (HEREN) 
  • KAERTS Wilfried, Tulpenstraat 7, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 63 35
  • Sporthal Sint-Michiel Leopoldsburg 
  • Vrijdag 20u00-23u00 Recreatieve sportbeoefening/thuiswedstrijden

Volleybal 

  • KRUKVOC (HEREN) 
  • MYLE Roland, Orsmaelstraat 21, 3450 6eetbets - Tel.(013)32 2818 
  • Sporthal Sint-Michiel Leopoldsburg
  • Vrijdag 20u00-23u00 Training of wedstrijd

Volleybal 

  • OLYMPIA LEOPOLDSBURG (DAMES)
  • DEBRABANDERE Annemie,Kanaalstr. 128, 3971 Leopoldsburg -Tel. (011)34 7058
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Dinsdag 20u30-22u00 Training +16 jaar

Wandelen

  • WANDEL SPORTVERENIGING LEOPOLDSBURG
  • Wandelen - alle leeftijden - overal waar wandelingen georganiseerd worden.
  • Aankondigingen in clubblad en gemeentelijk infoblad.

Wandelen

  • LEOPOLD I - STAPPERS
  • PORIAU Lydia, Bivakstraat 27, 3971 Leopoldsburg Tel. (011)34 26 00
  • Wandelen - alle leeftijden - overal waar wandelingen georganiseerd worden.
  • Aankondigingen in clubblad en gemeentelijk infoblad.

Wielertoerisme 

  • Naam: Wielertoerisme Leopoldsburg  (WTL)
  • Secretaris: Celen Marc, Krokussenstraat 12,  3970 Leopoldsburg, Tel.: (011) 40 11 67 
  • Lokaal: Café "Bloemenhof", Nicolaylaan 107, 3970 Leopoldsburg 
  • Clubritten: Zondag 7u30-9u00
  • Website : http://link.nu/wtl

Wielertoerisme 

  • WTC IMMERT 
  • WALTHERY Karel, 6. Lemmensstraat 1, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 34 79
  • Lokaal Cafetaria De Merel 
  • Elke zondagvoormiddag tussen 8u30 en 12u00
    wieleruitstappen volgens kalender alle leeftijden

Wielertoerisme 

  • SPORT EN STEUN 
  • MONDELAERS Jos, Kanaalstraat 65, 3971 Leopoldsburg Tel. (011)4017 72
  • (Provincie Limburg-Brabant-Luik) - groepstraining 
  • Wielerwedstrijden elke dag van de week voor liefhebbers 
    Wedstrijden op woensdag-zaterdag-zondag voor nieuwelingen en junioren
    wedstrijden op zondag voor aspiranten (aspiranten koersen in de maanden juli, augustus en half september). 
    Al deze wedstrijden worden betwist over heel België.

Yoga

  • AHIMSA
  • NIJSEN Helene,Gen. De Krahestraat 151,3970 Leopoldsburg-Tel. (011)34 57 26
  • Ontmoetingscentrum
  • Maandag 18u30-19u30 Yoga les vanaf 20 jaar

Yoga

  • YOGAKRING DE COBRA 
  • DE SAEGHER Mieke, In den Brand 1- 3940 Hechtel-Eksel Tel. (011)73 45 95
  • Cultureel centrum. 
  • Yoga les volwassenen

Zaalvoetbal 

  • EXCELSIOR LEOPOLDSBURG
  • ZABEAU Yves, O.L.Vrouwstraat 1, 3580 Beringen - Tel. (011)34 54 55 
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Maandag 21u00 competitie

Zaalvoetbal 

  • MINI CHEERS
  • JORIS Albert, Kerkhofstraat 63, 3970 Leopoldsburg Tel. (011) 34 44 58
  • Sporthal 't Geleeg
  • Maandag 21u00-22u00 competitie

Zaalvoetbal 

  • FC DE LANGE
  • VOET Eddy, Krokussenstraat 29, 3970 Leopoldsburg - Tel. (011)34 67 27 
  • Militaire Sporthal 
  • Maandag 20u30-21u30 recreatie

Zaalvoetbal

  • MINI MEPPEN
  • CRAEGHS Jef, Markt 26/4, 3971 Leopoldsburg Tel. (011) 34 5816 
  • Militaire Sporthal 
  • Maandag 19u30-20u30 recreatie

Zaalvoetbal

  • GENTLE LEOPOLDSBURG
  • CONARD Luc, Heidestraat 70, 3581 Beverlo, Tel. (011)34 80 57 
  • HERMANS Ronny, Leonardstraat 27, 3970 Leopoldsburg, Tel. (011)39 34 11
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Vrijdag 21u00-22u00 competitie

Zaalvoetbal

  • Z.V.C. GELEEG
  • HERMANS Fred, Kerkhofstraat 61, 3970 Leopoldsburg - (075)36 46 99
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Maandag 20u00-21u00 training 
    Vrijdag 21u00-22u00 competitie

Zaalvoetbal

  • ZVK LEOPOLDSBURG
  • VANEROM Peter, Boskantstraat 249, 3970 Leopoldsburg -Tel. (0476)9911 34
  • Sporthal 't Geleeg 
  • Vrijdag 22u00 competitie

Zwemmen

  • ZWEMCLUB DE MEREL LEOPOLDSBURG VZW
  • Voorzitter: Anja Potvin Tel: 011/391646
  • Secretaris: Ann Houben Tel: 0476/327071
  • Zwembad De Merel 
  • Website : http://users.telenet.be/zdml/

 

Accomodaties ] [ Sportclubs ]

Voor alle info over Leopoldsburg contacteer de dienst Toerisme Leopoldsburg of de Gemeente Leopoldsburg.
Voor alle vragen over de website contacteer de webmaster Witters Chris.